govinda 5

ما علاقمندان به تغذیه سالم، با هدف گسترش فرهنگ تغذیه پاک، می کوشیم تناول مائده ای سلامت بخش را ترویج کنیم که باعث بارور شدن آگاهی در انسان می شود. کافه - فروشگاه گیاهی گوویندا می کوشد کلیه تسهیلات را برای علاقمندان تغذیه سالم فراهم آورد. در محیط آرام و صمیمی " گوویندا " شما می توانید پس از دریافت هر نوع اطلاعاتی که در زمینه تغذیه سالم لازم دارید؛ به خرید محصولات مورد نیاز خود از دسته بندی های زیر بپردازید :

انواع ادویه ها، گیاهان معطر، دال ها، آردها، دمنوش های گیاهی، مواد لازم برای شیرینی پزی، محصولات صد در صد طبیعی و مرغوب مانند: عود، روغن زیتون، عسل، ملاس، پنیر کورد، پنیر توفو، سویا، گلاب، عرق نعنا و ... همچنین انواع شیرینی های خشک و تر بدون تخم مرغ، جایگزین های گوشت مانند مامسان، کباب چنجه و غذاهای سریع مانند سوسیس و کالباس، برگر و کتلت گیاهی و انواع سس ها و چاشنی ها در این فروشگاه عرضه می شود. محصولات این فروشگاه از بهترین مواد اولیه تهیه و کاملا بهداشتی بسته بندی شده اند. همچنین در طبقه دوم این فروشگاه، کافه گوویندا، با انواع نوشیدنی های سرد، گرم و انواع دسر و نمونه غذاهای گیاهی از شما پذیرایی می شود .

 

govinda 5

ایده اولیه ی این فروشگاه در واقع در دهه پنجاه شکل گرفت و به تدریج پس از یک شروع ابتدایی مراحل تکاملی خود را طی نمود تا به امروز که به صورت یک کافه - فروشگاه مشغول فعالیت است.

govinda 5

این مجموعه فرهنگی سلامت محور می کوشد با احداث و راه اندازی فروشگاه های محصولات غذایی گیاهی، انتخاب هوشمندانه در گزینه ی غذایی را بین مردم ترویج کند. در این راستا، کتاب ها، جزوه ها و فیلم های گوناگونی در زمینه تغذیه ی سالم، گیاهخواری و آشپزی گیاهی را در این فروشگاه ها ارائه می کند.

gffgh

نوشته شده توسط super admin. Posted in Uncategorised

Condimentum molestie iaculis fermentum ornare curabitur tincidunt imperdiet scelerisque, imperdiet euismod scelerisque torquent curae rhoncus sollicitudin, tortor placerat aptent hac nec posuere suscipit. sed tortor neque urna hendrerit vehicula duis litora tristique congue, nec auctor felis libero ornare habitasse nec elit felis, inceptos tellus inceptos cubilia quis mattis faucibus sem.